بچه گی نسل ما که در دوره پیشرفت سریع تکنولوژی قرار نداشت پر بود از سرگرمیهای خود ساخته . بازیهایی باتحرک فراوان و مهیج . بازیهایی مثل هفت سنگ , چال چالک یا همون شیطونک , الک دولک , قایم باشک, تیله بازی , سنگ بازی و حتی لی لی !!!!!
ولی این بین یکی از تفریحات که به نوعی جنبه تجارت هم داشت عکس بازی بود . عکس فوتبالیستهایی که از داخل جلد آدامسها در می آوردیم . عکسهایی از ستاره های اون زمان و قبل تر فوتبال . هرچه کلکسیون عکسها از عکسهای نایاب بیشتر بود اون مجموعه عکسها ارزش بیشتری داشت و هرچه صاحبان عکسها فوتبالیستهای معروفتری بودن که چندین برابر با ارزش تر بود . بازیکنانی مثل پله , مارادونا , بکن بائر و ... ( اون زمان مسی نبود والا کلی رو بورس بود ) . خلاصه اصلی ترین رقابت ما این بود که تو عکس بازیهایی که با دوستان داشتیم بتونیم عکسهای بهتر را از رقیب بدست بیاریم . این عکسهایی که میبینید عکسهایی با ارزش از البوم عکسهای من میباشد که به عشق اون دوران شیرین و رفیق . هممسایه گلم میلاد احمدی براتون گذاشتم .


پی نوشت1: یادم میاد یک سری از بچه ها که واقعا تو این بازی جر زن بودند و وقتی میباختن میرفتن داداش بزرگشون و یا بابا مامانشونو  می آوردن تا عکساشونو پس بگیرن . خیلی ضایع بودن . نه !!!!!!!!!


تو دامه مطلب دامه عکسها را ببینید .

 

 

 

 

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 8 شهریور 1390    | توسط:    | طبقه بندی: آلبوم من،     |
نظرات()